Pažangiausia autonominė bepiločio orlaivio stotis su integruota dirbtinio intelekto programine įranga
DBOX, inovatyvi bepiločių orlaivių bazinė stotis, padeda atlikti automatizuotą elektros energijos infrastruktūros apžvalgą ir diagnostiką. Ji ypač vertinga stebint dideles teritorijas ir sunkiai pasiekiamus objektus, tokius kaip elektros perdavimo linijos, stulpai, transformatorinės, skirstyklos, elektrinės, saulės bei vėjo jėgainės.
Veikdama pagal iš anksto nustatytus maršrutus, DBOX realiuoju laiku renka aukštos raiškos vaizdinius duomenis, leidžiančius anksti aptikti žalą ar rizikas, kurias sukelia tokie aplinkos veiksniai kaip nuvirtę medžiai, lavinos, stiprūs vėjai ar audros. Ši nuotolinė patikra itin naudinga kalnuotose ir sunkiai pasiekiamose vietovėse, kuriose fiziniai patikrinimai yra sudėtingi ir reikalaujantys daug išteklių.
Tikslūs duomenys leidžia techninės priežiūros komandoms įvertinti infrastruktūros būklę, nustatyti remonto prioritetus ir užtikrinti nepertraukiamą energijos tiekimą – išvengiant brangių prastovų ir neplanuotų nutrūkimų. Automatizuotas duomenų surinkimas ir apdorojimas efektyvina sprendimų priėmimą ir techninės priežiūros planavimą.
Išmanaus miesto tikslas – optimizuoti miesto funkcijas, skatinti ekonominį augimą ir gerinti gyventojų gyvenimo kokybę pasitelkiant išmaniąsias technologijas ir sprendimus, grįstus duomenų analize. Tikroji vertė slypi ne technologijų kiekyje, o jų veiksmingame pritaikyme.
DBOX sujungia autonomiją, mašininį mokymąsi ir daiktų internetą (IoT), kad veiktų tokiose srityse kaip išmanusis parkavimas ar eismo srautų stebėsena, įskaitant šviesoforų optimizavimą realiuoju laiku – taip sumažinant spūstis miestuose.
DBOX stiprina ir miesto saugumą – sistema gali stebėti rizikingas zonas ir iš anksto perspėti apie artėjančius potvynius, nuošliaužas, uraganus ar smarkias audras. Surinkta aktuali informacija padeda užtikrinti greitesnę parengtį ir leidžia pirmiesiems reaguotojams greičiau imtis reikiamų veiksmų.
Infrastruktūros priežiūros srityje DBOX leidžia realiuoju laiku stebėti pastatų stogus, fasadus ir konstrukcijas, laiku nustatyti pažeidimus bei planuoti remontą, taip pailginant turto tarnavimo laiką.
Autonomous DBOX stations automatically and remotely perform perimeter patrols, gate checks, parking lot and inventory monitoring — without the need for additional security staff. This enables scalable, 24/7/365 private area security for large or remote sites.
Saugumo užtikrinimas yra ir logistikos iššūkis, ir ženklios veiklos sąnaudos. Tradicinė fizinė apsauga reikalauja daug žmogiškųjų išteklių ir specializuotos įrangos. DBOX sistema mažina šiuos kaštus, padidindama saugumo apėptį ir patikimumą.
Veikdama bet kokiomis oro sąlygomis, DBOX padidina patruliavimo dažnį ir realiuoju laiku aptinka saugumo pažeidimus. Sistema stiprina bendrą objektų saugą – nuo prieigos taškų ir riboto patekimo zonų iki sienų ir viso perimetro stebėjimo.
DBOX prisideda ir prie viešojo saugumo bei ekstremaliųjų situacijų valdymo – leidžia greitai įvertinti situaciją paieškos ir gelbėjimo operacijų metu ar stichinių nelaimių zonose. Automatinis paleidimas ir nuotolinis stebėjimas padeda pirmiesiems reaguotojams greičiau įvertinti riziką ir apsaugoti gyvybes.
Žemės ūkyje itin svarbus našumas ir tikslumas. Autonominės dronų stotys DBOX, įrengtos nutolusiuose laukuose, leidžia nuosekliai stebėti pasėlius be nuolatinio fizinio darbuotojų buvimo. DBOX stiprina precizinį ūkininkavimą, pasitelkdamas dronus su multispektrinėmis kameromis, kurios fiksuoja spektrinius duomenis ir leidžia anksti aptikti augalų patiriamą stresą, kenkėjus, maistinių medžiagų trūkumą ar vandens stoką – dar prieš pasirodant matomiems požymiams. Ši ankstyva diagnostika leidžia greičiau ir tiksliau reaguoti bei priimti sprendimus.
DBOX taip pat leidžia stebėti gyvulių judėjimą didelėse ganyklose, atlikti įvairių atsargų ir gamtinių iškasenų tūrių matavimus, padeda automatiškai fiksuoti ir tiksliau įvertinti žalą po audrų ar kitų gamtinių stichijų.
Dėl dažnų ir autonomiškai vykdomų skrydžių DBOX suteikia realiuoju laiku gaunamų įžvalgų, kurios padeda sumažinti pasėlių nuostolius ir padidina ūkio efektyvumą. Vietoj rankinio laukų tikrinimo, ūkininkai gali pasikliauti nuolatine oro stebėsena šimtų hektarų plotuose.