SHOP
 • Pasienio
  Kontrolė
  Išmanūs
  Miestai
  Nacionaliniai
  Parkai
  Apsaugos
  Funkcijos
 • Pasienio
  Kontrolė
  Išmanūs
  Miestai
  Nacionaliniai
  Parkai
  Apsaugos
  Funkcijos
 • Pasienio
  Kontrolė
  Išmanūs
  Miestai
  Nacionaliniai
  Parkai
  Apsaugos
  Funkcijos
 • Pasienio
  Kontrolė
  Išmanūs
  Miestai
  Nacionaliniai
  Parkai
  Apsaugos
  Funkcijos
 • Pasienio
  Kontrolė
  Išmanūs
  Miestai
  Nacionaliniai
  Parkai
  Apsaugos
  Funkcijos

Savybės

Pažangiausia autonominė bepiločio orlaivio stotis su integruota dirbtinio intelekto programine įranga

Jokio žmogiškojo faktoriaus
Atsparumas
Orams
Tikslaus
Nusileidimo sistema
24/7
Pasirengimas
Integruotas dirbtinis intelektas
Autonominis
Baterijų keitimas
Pagaminta Europos
Sąjungoje
Šifravimas
Naktinis matymas
Mažai
Priežiūros
Autonominis pakilimas
Ir nusileidimas
Lengva integracija

Inspection

Iš anksto nustatyti ir suplanuoti maršrutai dideliems ir atokiems pramonės objektams padeda tikrinti, rinkti ir analizuoti vaizdinius duomenis realiuoju laiku. Tokiu būdu yra aptinkamos problemos, užtikrinamas nenutrūkstamas veikimo laikas ir saugumas be brangių ir sudėtingų procesų stabdymo. Inspekcijos rankiniu būdu reikalauja daug darbo jėgos, yra netikslios ir priklausomos nuo žmogiškojo faktoriaus. Tai kompanijoms sukelia papildomą riziką.

Saulės ir vėjo infrastruktūra

Elektros energijos infrastruktūra

Statybvietės

Nacionalinių parkų stebėjimas

Eismo stebėjimas

Situacijų vertinimas

3D realybės modeliavimas

Avarinis reagavimas

Smart cities

Pagrindinis išmanaus miesto tikslas yra optimizuoti miesto funkcijas ir padidinti ekonominę naudą, tuo pačiu metu gerinant gyventojų gyvenimo kokybę naudojant išmanias technologijas ir duomenų analizę. Vertė glūdi tame kaip technologija yra panaudojama, o ne tame kiek technologija yra prieinama.
Apjungiant autonomiją, mašininį mokymą ir IoT, galima pritaikyti technologijas įvairiems tikslams: išmanusis parkavimas ar išmanusis eismo valdymas skirtas stebėti eismo srautus ir optimizuoti šviesaforus siekiant išvengti eismo kamščių.
Be paslaugų, išmanieji miestai teikia saugumo priemones, pvz., stebėti didelio nusikalstamumo zonas arba naudoti jutiklius, kad būtų galima iš anksto įspėti apie tokius incidentus kaip potvyniai, nuošliaužos, uraganai ar sausros.
Išmanieji pastatai taip pat gali teikti erdvės valdymą realiuoju laiku arba struktūrinės būklės stebėjimą ir grįžtamąjį ryšį, kad nustatytų, kada reikalingas remontas ar kiti aptarnavimo darbai.

Apsaugos

DBOX autonominės dronų dėžės, nuolat nuotoliniu būdu atlieka perimetro apsaugos patruliavimą, vartų apžiūras, automobilių stovėjimo aikštelių stebėjimą, inventoriaus patikras ir dar daugiau – visa tai be papildomų apsaugos darbuotojų.
Saugumas yra logistikos iššūkis, kuris taip pat reikalauja didelių sąnaudų ir gali turėti įtakos veiklos tęstinumui. Fiziniam perimetro saugumui ir vagysčių prevencijai reikia specializuotos įrangos ir didelių žmogiškųjų išteklių paskirstymo.

Su minimaliu personalo buvimu objekto teritorijoje, DBOX padidina patruliavimo apimtis bet kokiu oru 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę – aptinka ir įspėja pažeidimus realiuoju laiku bei padidina bendrą objekto saugą ir saugumą.

24/7 zonos apsauga

Viešoji tvarka

Border and perimeter patrol

Paieška ir gelbėjimas

Pasėlių stebėjimas

Gyvulių stebėjimas

Tūrių matavimai

Žalos vertinimas

Agriculture

Kalbant apie dronų naudojimą žemės ūkyje, našumas yra labai svarbu. DBOX atokiuose laukuose gali būti naudojamas siekiant padidinti ūkio pasėlių derlių ir tiksliai stebėti laukus, tuo pačiu pagreitinant procesą, darbo jėgas ir išteklius. Dronai žemės ūkyje turi daug privalumų, o naudodami profesionalios kokybės komponentus galite padidinti našumą ir efektyvumą. Duomenys iš bepiločių orlaivių žemės ūkyje gali sumažinti žalą pasėliams atliekant dažną ir veiksmingą stebėjimą ir tokiu būdu sutaupyti laiko stebint arus ir hektarus laukų rankniu būdu.

Naujienos

DBOX: how drones help security companies overwatch large areas using DiaB technology in Lithuania

DBOX helps security companies to enhance their surveillance capabilities...

New version of the DBOX

We are thrilled to announce the latest version of DBOX...

Susisiekite!

Jeigu Jūsų įmonė ieško naujų verslo šakų susijusių su dronais, mes turime platų paslaugų katalogą, kuris gali būti naudingas Jūsų versui ir rinkai.
Susisiekite su mumis ir aptarkime verslo partnerystę kartu.

Reglamentavimas

DBOX glaudžiai bendradarbiauja su reguliavimo institucijomis visame pasaulyje, kad kurtų dronų reguliavimą ir gautų sudėtingus veiklos patvirtinimus. Gavę teisę veikti už tiesioginio matomumo ribos (BVLOS) ir virš žmonių, mūsų klientai padidina savo veiklos vertę ir gauna daugiau naudos iš autonominių bepiločių orlaivių operacijų be žmogaus įsikišimo.

Kontaktai

Partneriai

Bendradarbiaujame su tarptautinėmis aviacijos ir kitomis organizacijomis
Svetainės medis
Copyright © 2023 DBOX All Rights Reserved.
cart